ARLIVA MUTFAKITCHENitchen 

Mutfak Evinizin Kalbidir!

1996 yılında Mimarlık ve Yapı Sektöründe hizmet vermek amacı ile Bostancı’da kurulan ve geçmişten günümüze sektörde Arliva iMutfakitchen markamız ile kişiye özel ve kurumsal projelere tasarladığımız ürünleri kendi tesislerimizde üretmekteyiz.

Arliva Mutfakitchen  markası; imalattaki titizliği, kalitesi, montaj zamanlamasındaki hassasiyeti ve satış sonrasındaki hizmeti nedeni ile kısa sürede piyasada yer edindik.

Yıllar zarfında mutfak dolapları üretiminin yanı sıra, sizin için size özel olarak tasarladığımız banyo dolapları, yatak odası dolapları, giyinme odası dolapları, portmantolar, salon mobilyaları ve tv üniteleri üretmekteyiz.

Kişiye özel tasarımız ve üretimlerimizin yanında toplu konut projelerinde de inşaat şirketlerinin tercih ettiği markalardan olduk.

Mimarlık Hizmetleri de veren firmamızda siz değerli müşterilerimizin hayalindeki mekanları sunmaktayız.

Vizyonumuz; kaliteden ödün vermeksizin profesyonel uygulamalar ile modern mobilyalar, konut yapıları, iç mimari, taahhüt işlerinde sektördeki yerini daima ileriye taşımaktır.

Arliva Mutfakitchen olarak misyonumuz; teknoloji ve estetiği bir arada hayata geçirerek, kalite bilinci ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile mimari projelerimizi zamanında ve ekonomik biçimde tamamlamaktır.